עשה זאת בעצמך – טיפים לימי הולדת המרוץ

עשה זאת בעצמך – המרוץ למליון

✶✶✶

התוכנית המרוץ למיליון כבשה את ישראל, מבוגרים וצעירים ישבו מרותקים מול הטלוויזיה וצפו בה, לראות אילו משימות צריכים בני הזוג לעבור במדינות השונות אליהן הם הגיעו. בשיאה התוכנית הגיעה לרייטינג של למעלה מ-20 אחוז והיא אף זכתה בתואר תוכנית הריאליטי של השנה ב-2014.

אנחנו באגדה של יום הולדת, יצרנו עבור הילדים הפעלה ייחודית שלוקחת את התוכנית ומעבירה אותה לאירוע שלהם. כך הילדים שאוהבים לצפות בתוכנית, יכולים ליהנות ממשימות דומות, כאילו הם נמצאים באותן מדינות אליהן נשלחו הזוגות בתוכנית, וכך הם גם יכולים באותו זמן ללמוד עליהן. זו הפעלה שכולה חוויה אנרגטית סוחפת ומרהיבה שמשלבת בתוכה גם פעילות מהנה ואיכותית וגם על הדרך מעבירה לילדים תכנים בעלי ערך חינוכי מוסף, בכל משימה תוך כדי הפעילות לומדים משהו על אותה מדינה בה המשימה מתרחשת .

כיצד יוצרים הפעלה של מרוץ למיליון

הרעיון שאנחנו יצרנו הוא מאוד פשוט ומהנה, אנחנו כתבנו תסריט לפיו הילדים מתחלקים לקבוצות, כל קבוצה מקבלת משימות שונות. כל משימה מתאימה למדינה מסוימת בעולם, כאשר ברקע שלה יש תפאורה מתאימה לאותה מדינה. הילדים צריכים לעמוד במשימה בשביל לזכות בפרס. באותו זמן הם גם לומדים על אותה מדינה. המשימות הן גם פיזיות אך גם משימות שדורשות חשיבה. בסך הכל הילדים צריכים לעמוד ב-15-20 משימות, שמתאימות לכמות דומה של מדינות.

במהלך ההפעלה, הילדים נהנים ממוזיקה קצבית שמלווה אותם במהלך ביצוע המשימות, וההורים יכולים ליהנות מפינת ישיבה נוחה ממנה יוכלו להסתכל על ילדיהם ולראות כיצד הם מבצעים את המשימות השונות שלהם עד שהם חוזרים מהטיול סביב העולם בחזרה אל מסיבת יום הולדת שמחה.

הצוות של אגדה של יום הולדת, הינו צוות מנוסה שמומחה בכתיבה ויצירת הפעלות שונות לילדים בכל הגילאים. הצוות כותב בעצמו את התסריט להפעלה, בונה את התפאורה, מפעיל ומלווה את הילדים במהלך כל ההפעלה. אנחנו דואגים שכל הפעלה תהיה חווייתית ומהנה, ושהילדים יקבלו ממנה ערך מוסף של חברות, עבודת צוות ושיתוף פעולה עם ילדים אחרים, ודברים אחרים שהם יכולים ללמוד במהלך ההפעלה.

מרוץ למיליון – מתי זה יכול להתאים לכם

אנחנו עורכים הפעלות לימי הולדת של המרוץ למיליון בימי הולדת, אך גם במסיבות סיום, ימי גיבוש,מסיבות כיתה ואירועים אחרים. ההפעלה מתאימה מגיל 6-7 ומעלה .מתאימה גם למבוגרים.

אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ואנחנו נדאג להפיק עבורכם הפעלה ייחודית ומהנה שתתאים לגיל הילדים ולכמות המשתתפים באירוע.

טיפים נוספים שאולי יעניינו אותך

התקשרו עכשיו
שינוי גודל גופנים
ניגודיות