מתנפחים וג'ימבורי לילדים

הורים שמארגנים מסיבות יום הולדת לילדיהם, נוהגים להזמין מתקנים מתנפחים וג'ימבורי לילדים, כאטרקציה המרכזית של המסיבה. לרוב, המתנפחים והג'מבורי הם חלק מהאטרקציות למסיבה, אך במהירות הופכים למרכז המסיבה, עבור כולם. כדי להבטיח את ההנאה ואת הבטיחות של כולם, חובה שלצד המתקנים יהיו מפעילים מקצועיים ומנוסים שיבטיחו את שלומם של הילדים

מדוע כדאי לשכור מתקנים מתנפחים וג'ימבורי לילדים למסיבות

בין האטרקציות המבוקשות ביותר למסיבות יום הולדת ובכלל הפעלות לימי הולדת, למסיבות ילדים, אנחנו יכולים למצוא מתקנים מתנפחים וג'ימבורי לילדים. ילדים, בכל הגילאים, מתעוררים לחיים, כשהם מגיעים למסיבה ורואים את המתקנים המתנפחים ואת הג'מבורי הניצבים במרכז האולם או על הדשא שהוכן מראש לאירוע. במיוחד, בימי האביב או בשעות הצהריים המאוחרות בימי הקיץ, מתנפחים וג'ימבורי לילדים, נחשבים לפעילות האהובה של ילדים רבים, שמחפשים להוציא את האנרגיות שלהם, בפעילות ספורטיבית מאתגרת ומלהיבה.

מומלץ לשכור את המתקנים מידי חברה שנותנת אחריות על המתקנים, וגם, מספקת מפעילים מקצועיים ומנוסים, להפעלת המתקנים. המתקנים עצמם, הינם בטוחים, אך, מחייבים השגחה צמודה מידי המפעילים וידע מקצועי בעת שמפעילים אותם.

קיימים מספר סוגים של מתנפחים, בצורות ובגדלים שונים, כשכמובן, מה שצריך לקחת בחשבון כששוכרים אותם למסיבה, את הגילאים של הילדים שמשתתפים באירוע.

סוגים שונים של מתנפחים וג'ימבורי לילדים

ניתן למצוא היום סוגים שונים של מתנפחים וג'ימבורי לילדים, כשמה שנותר להורים לעשות, הוא רק לבחור אילו מתקנים הם רוצים לבחור לאירוע.

לילדים בוגרים, ואפילו למבוגרים שבינינו, אפשר למצוא מתקנים מתנפחים בצורת קיר טיפוס, שאינם מסוכנים, אך מתאימים לילדים מעט בוגרים יותר. ישנם מתנפחים שעליהם מותקן סל ועל המשתתפים לנסות ולקלוע לתוך הסל, על המשטח המנופח.
יש גם מגלשות מתנפחות שבסוף המסלול מביאות את המשתתפים הישר לתוך בריכה מים שהוכנה מראש.. ככל שהמתקן גבוה ומפותל יותר, גם גיל המשתמשים עולה.

יש גם מתקנים מתנפחים, שהילדים הקטנים יכולים לזחול בתוכם, והם נראים כמו מבוך גדול, הלקוח מעולם האגדות.

באתר של אגדה של יום הולדת שפע של הצעות להפקת מסיבות יום הולדת. תוכלו להתרשם באתר מרעיונות מדליקים וייחודיים שיגשימו את החלומות הכמוסים ביותר של ילדיכם.

לייעוץ אישי, איזו הפעלה ליום הולדת מתאימה, לילדה או לילד שלכם, אתם תמיד מוזמנים להתקשר לטלפון 052-2944516. אנחנו נדאג שתקבלו את ההפעלה המתאימה ביותר לפי כמות הילדים ולפי אופי הילד.

אטרקציות נוספות שאולי יעניינו אותך