חברת "אגדה של יום הולדת" הוקמה בשנת 1998 ע"י טל שלמון-צעידי ומתמחה בארגון והפקת מסיבות יום הולדת לילדים עבור לקוחות פרטיים, מוסדות וחברות

חגיגות יום הולדת לילדים הן אירוע מרגש ולא רק עבור הילדים גם עבור בני המשפחה והחברים, זו הזדמנות מיוחדת ונפלאה לעצור את שגרת החיים, לסכם תקופה, להביט באהבה על ההווה וליהנות ממנו בלב מלא.

שמי טל שלמון-צעידי וב-20 השנים האחרונות, אני זוכה ללוות משפחות רבות ביום המיוחד הזה ולראות איך הידע, הניסיון והמקצועיות שלנו באגדה של יום הולדת, גורמים מקסימום הנאה לילד החוגג ולחבריו. ואתם ההורים זוכים לרוגע שמאפשרת הידיעה שהמסיבה בידיים הטובות והמנוסות ביותר.

באגדה של יום הולדת, הכנו עבורכם שפע של רעיונות למסיבות יום הולדת. כל רעיון שייבחר על ידכם יהפוך,  באמצעות ההפקה הייחודית שלנו, לעולם קסום ומדהים עבור הילדים. בזכות תפאורה איכותית, תכנים עשירים, אביזרים מיוחדים ומפעילים מנוסים ומוכשרים, נייצר חוויה כיפית, מעצימה וערכית לכל הילדים ובראשם, כמובן – ילד יום ההולדת.

אצלנו תמצאו את הרעיונות האהובים ביותר על הילדים, ימי הולדת בהשראת ספרים, סרטים ותוכניות טלוויזיה וכן ימי הולדת שמעירים למציאות עולמות דמיוניים כמו עולמם המלהיב של הפיראטים או העולם הסוחף של אבירים ונסיכות. ההפעלות מחולקות לפי קבוצות גילאים כך שנוכל לבחור ביחד את הרעיון שמתאים לכם בדיוק.

רוצים לצאת מהקופסה? אנחנו אתכם לאורך כל הדרך. אם תרצו מסיבת יום הולדת שטרם נראתה, נשמח לשתף פעולה בהפקת יום הולדת ייחודי ומיוחד בהתאמה אישית לילד, למשפחה ולשאר החוגגים.

תודה

זה הזמן והמקום להודות לכם לקוחות יקרים, הורים, ילדים, נערות ונערים, ועדים, גננות, מנהלי בית ספר מנהלות משאבי אנוש וכל מי שהיריעה קצרה מלהכיל. תודה שליוויתם אותנו מהשלבים הראשונים, אתם שמכירים אותנו יודעים שאותנו מנחים שלושה כללים- אמינות, איכות ומקוריות!   תודה לכל המפרגנים, לכל מכתבי ההמלצה, לכל מי שלא שוכח לעצור לרגע בשטף החיים ובסיום ההפעלה, לשלוח SMS קטן עם מילה חמה שממלאת לנו את הלב ומדרבנת הלאה להתחדש ועבורכם לחדש ברעיון המקורי הבא.

אנחנו גאים מאוד באלפי ימי ההולדת שהפקנו באגדה של יום הולדת במהלך 20 שנות פעילותינו ונהיה גאים להיות כאן גם בשבילכם, ביום המיוחד שלכם.

נתראה בשמחות

טלי אגדה של יום הולדת