טיפים ורעיונות למסיבת פיראטים

יום הולדת פיראטים

✶✶✶

מה דעתכם שהילדים שלכם יהיו פיראטים ליום אחד? אנחנו באגדה של יום הולדת מארגנים מסיבות יום הולדת פיראטים, במהלכו הבנים מתחפשים לפיראטים והבנות לפיראטיות, וכולם ביחד צריכים למצוא את תיבת האוצרות שנעלמה לה ולהחזיר למלך ולמלכה את מצב הרוח, ולהציל בכך את המסיבה. הרעיון של מסיבת פיראטים לילדים, הוא ליצור תסריט מיוחד באמצעותו הילדים נהנים מהפעלה ייחודית באירוע וגם נהנים מחוויה חד פעמית, לה הם לא רגילים וכמוה הם יכולים לחוות רק בימי הולדת. החוויה מאפשרת להם להתחפש ליום אחד לפיראטים, ליהנות מעבודת צוות בין כל הילדים, ולזכות בסופו של האירוע בפרסים.

כיצד אנחנו יוצרים מסיבת פיראטים

הצוות שלנו באגדה של יום הולדת, הינו צוות מקצועי ומנוסה אשר ארגן עד היום מאות אירועי יום הולדת והפעלות מסוגים שונים. הצוות יודע כיצד ליצור תסריט מתאים להפעלה, להתאים לו לבוש ואיפור, ליצור תפאורה מתאימה והכי חשוב להלהיב את הילדים בזמן האירוע.

במסיבת פיראטים הילדים נהנים מתלבושות מותאמות, הבנות מקבלות בנדנות וחצאיות או צעיפי חצאית כיאה לפיראטיות צעירות והבנים מקבלים בנדנות .של שודדים כמו שפיראטים אמיתיים נוהגים ללבוש. הצוות שלנו ידאג לאפר את הילדים בהתאם וכן ייתן להם אביזרים ייחודים שמתאימים לפיראטים. ברקע תיבנה תפאורה מתאימה לעולמם של פיראטים, ובמשך כל ההפעלה ילכו הילדים בתוך סיפור השזור כחוט מקשר בין פעילות לפעילות ויוצר אווירת מסע הרפתקאות סוחף ואנרגטי ממש כמו הצגה פעילה ותוססת ביותר, וכמובן בל נשכח שהכל מלווה במוזיקה קצבית ומלהיבה.

ההפעלה מתבססת על תסריט שהצוות של אגדה של יום הולדת כתב, על פי התסריט, תיבת האוצרות של הקפטן שלנו או הנסיכה שלנו (בהתאם למי שחוגג יום הולדת)נעלמה ועל הילדים למצוא אותה בעזרת כתבי חידה ורמזים. בזמן ההפעלה יצטרכו הפיראטים הצעירים לזחול אל אוניות האויב, לחצות נהרות לבה באסור לגעת בריצפה, לדוג מפתחות ועוד.. מציאת תיבת האוצרות חשובה בשביל להחזיר למלך או המלכה את מצב הרוח ולהציל את המסיבה שלהם.

מסיבת פיראטים – למי זה מתאים

אגדה של יום הולדת מארגנת מסיבות לגילאים שונים, כאשר כל מסיבה וכל הפעלה מותאמת לגיל מסוים. מסיבת פיראטים מתאימה לילדים החל מגיל 4 עד כיתה ג' לערך. בזמן ההפעלה, ההורים יכולים לשבת בצד ולצפות כיצד הילדים שלהם הופכים לפיראטים ונהנים מכל רגע.

אתם מעוניינים לארגן יום הולדת פיראטים בקרוב?

התקשרו אלינו עוד היום ואנחנו נשמח לעזור לכם לארגן יום הולדת פיראטים כזו שרק יכולתם לחלום עליה ממש כמו שכתוב בספרים ובאגדות הישנות.

טיפים נוספים שאולי יעניינו אותך

התקשרו עכשיו
שינוי גודל גופנים
ניגודיות