אגדה של יום הולדת דואגים לסביבה !

✶✶✶

מסיבות יום הולדת יוצרות הרבה פסולת: כלים חד פעמיים, קשים, הזמנות, מפיות, בלונים ועוד הרבה, שבסופו של דבר מגיעים לפחי האשפה.

שמירה על איכות הסביבה מהווה ערך עליון עבור אגדה של יום הולדת. אנחנו כחברה, דואגים להשתמש בחומרים ממוחזרים ומקפידים לשמור על סביבה נקייה.

כחלק ממאמצינו לשמור על סביבה ירוקה אנו:

משתמשים בתפאורה קבועה מבד עמיד בכל הפעלה (הכוללת שלטים, אביזרים וקישוטים).
מקפידים להשתמש בציוד ואביזרים טבעיים ומייצרים אביזרים מחומרים ממוחזרים כמו בקבוקי חלב, קופסאות מזון, מקלות במבוק, ניירות ממוחזרים וקרטוני קורנפלקס.
דואגים לשמור על סאונד בעוצמה סבירה, שלא תגרום לרעש סביבתי.
נמנעים משימוש באביזרים מזהמים, כמו קונפטי, מוצרי נייר חד פעמיים ובלוני הליום אשר פוגעים גם בסביבה וגם בבעלי החיים.
מתכננים את הנסיעה ברכב מראש כך שכל הצוות והציוד ייכנסו ברכב אחד, תוך ביצוע כמות מינימאלית של נסיעות.
וכמובן, לאחר כל הפעלה בטבע או במקום ציבורי, דואגים להשאיר את המקום נקי ומסודר, כפי שהיה.

חשוב לנו להנחיל ערכים אלו גם לילדים, ללמד על החשיבות של סביבה ירוקה ולטפח את אהבתם לטבע. לשם כך ייצרנו עבורכם הפעלה בנושא מחזור ושמירה על איכות הסביבה, הפעלת "זיבלונים", הפעלה שמבוססת על חומרים ממוחזרים ומטרתה לקדם ערכים חינוכיים חשובים, בדרך מהנה המשלבת תחרויות, פרסים וערך מוסף.
למידע נוסף על הפעלת "זיבלונים"  לחצו כאן

 

על מנת שתעזרו לנו לשמור על הסביבה, ריכזנו לכם 5 טיפים לעריכת מסיבה ירוקה, בדרך קלה וזולה

1. השתמשו בקישוטים ידידותיים לסביבה – במקום לתלות בלונים ושלטים מחומרים מזיקים, הכינו את החומרים בעצמכם ועשו שימוש חוזר בקרטונים ישנים, ניירות בשימוש חוזר ועוד.

2. הימנעו מכלים חד פעמיים – הפירוק של כלים חד פעמיים יכול להמשך מאות שנים ותורמים לזיהום הסביבתי. ניתן לערוך את השולחן בכלים רגילים, כלים חד פעמיים מחומרים קשיחים- כך שניתן לעשות בהם שימוש חוזר או כלים חד פעמיים העשויים מחומרים מתכלים.

3. צרו משחקים מחומרים שזמינים בביתכם – ניתן לשעשע את הילדים דרך משחקי חברה פשוטים ומהנים שדורשים הכנה מינימאלית, כמו משחקים המשלבים מוזיקה, ניירות ממוחזרים כמו עטיפות עיתון, חבל ועוד.

4. הכינו פחי אשפה נפרדים למחזור – תוכלו לרכוש סלסלות נפרדות לכל סוגי הפסולת. דרך אגב, ניתן ליצור מהפחים משחק לילדים, בו יצטרכו למיין את החומרים ולזרוק כל אשפה לפח המתאים.

5. בחרו מקום ציבורי או בסביבה טבעית -ערכו את המסיבה בפארק או בכל מקום בטבע, כך תוכלו לשלב פעילויות מתאימות ולהעביר לילדים את המודעות דרך ניקיון הפארק בסוף המסיבה.

רוצים הפעלה מיוחדת לילדכם? לאגדה של יום הולדת נסיון של 19 שנים בהפעלות לימי הולדת והפקת ארועים שילדים אוהבים! למידע נוסף צרו איתנו קשר או התקשרו עכשיו!

טיפים נוספים שאולי יעניינו אותך

התקשרו עכשיו
שינוי גודל גופנים
ניגודיות