טיפים ורעיונות למסיבות ברית או בריתה

טיפים להפעלות לבריתות

✶✶✶

ברית לתינוק שזה עתה נולד, זו סיבה גדולה למסיבה ואנחנו באגדה של יום הולדת נדאג שכל אחד מהאורחים שלכם ובפרט הילדים באירוע ,ייהנה ממגוון פעילויות והפעלות שונות ומגוונות.

הצוות שלנו מתמחה בארגון מסיבות והפעלות לילדים בכל הגילאים, לכל אירוע ובפרט הפעלות לבריתות. במהלך המסיבה נארגן עבור הילדים  מגוון הפעלות ומשחקים שונים, שיעבירו את הזמן בנעימים, ויעשה להם שמח וטוב. ולהורים שלהם יאפשר זמן חופשי להנות ולבלות בזמן מסיבת הברית עם חבריהם ובני המשפחה בזמן איכות .

הצוות שלנו ביחד איתכם, יתכנן את האירוע על פי כמות הילדים, ובהתאם לגילאים שלהם. אנחנו נבנה תוכנית הפעלות לילדים מגיל 2 עד 6 ותוכנית לילדים מגיל 6 עד 12 , ישנה אפשרות גם לפעילויות לגילאים מעורבים 2-10. כמו כן, באפשרותנו, לארגן הפעלות או הופעות שמתאימות גם למבוגרים, על מנת שאתם תיהנו מהן גם

הפעלות לילדים בגילאים 6-2

בנישת הפעלות לבריתות בגילאים אלה, אנחנו מארגנים הפעלות עם הדמויות האהובות על ילדים בגיל זה ההפעלות כוללות מגוון הרפתקאות, כולל מעבר בנהר צבים, תיפוף בתופים, טרמפולינה, ג'ימבורי ועוד.

כמו כן, הצוות שלנו מארגן נשף מלכותי של אבירים ונסיכות, בו הילדים יתאפרו ויהיו לבושים כאילו הם יוצאים לנשף. במהלכו יהיה קרנבל ריקודים, מסלול ג'ימבורי, מעגל מתופפים ועוד. הפעלה אחרת היא מסיבה מהאגדות הכוללת ריקודים, משחקים, איפור ובובות ענק.

הפעלות לילדים בגילאים 12-6

לילדים מגיל 6 עד 12 אנחנו מארגנים מגוון פעילויות בסגנון תוכניות הטלוויזיה האהובות, דוגמת גאליס, במהלכה הילדים יהפכו למשתתפים במחנה קיץ ויצטרכו באמצעות משימות ואתגרים להסיר את הקללה מעל אנשי גלאיסיה.

בנוסף אנחנו מארגנים הפעלות בסגנון תוכנית הטלוויזיה הישרדות, אז הילדים יצטרכו לצאת למשימות  שונות בשביל למצוא את תיבת האוצר, המרוץ למיליון במהלך הפעלה זו הילדים יקבלו משימות  במדינות השונות דרכן הם ילמדו מה מאפיינים שונים בכל מדינה.

הפעלות ואטרקציות לכל הגילאים

אצלנו תוכלו גם להינות מפינות הפעלה כגון: שולחנות משחק, צילום מגנטים, אולפן הקלטות, מתנפחים, מתחם ג'ימבורי כמו פעלטון, קעקועי נצנצים, עמדות איפור ועמדות יצירה. הפעלות אלו ניתן לשכור ללא צורך במפעילים משלנו.

כאשר אנחנו מתכננים איתכם את האירוע, אנחנו מוודאים לחלק נכון את הזמן, כך שמצד אחד לילדים יהיה מספיק זמן ליהנות מכל ההפעלות שאנחנו מארגנים עבורם, ומצד שני ההורים ידעו שהם נמצאים בידיים טובות ויוכלו ליהנות בעצמם ממסיבת הברית. אנחנו דואגים לעשות הפרדה בין החלקים השונים של הטקס ובין ההפעלות, בשביל שאלה לא יפריעו למהלך האירוע.

עם הצוות שלנו באגדה של יום הולדת, אתם יכולים להיות בטוחים שתיהנו מצוות מקצועי ומנוסה, הפעלות חדשניות ומאתגרות, ארגון נכון וחכם של האירוע. כל מה שאתם צריכים בשביל  שגם אתם וגם ילדיכם תהנו בזמן האירוע.

טיפים נוספים שאולי יעניינו אותך

התקשרו עכשיו
שינוי גודל גופנים
ניגודיות