עשה זאת בעצמך – טיפים לימי הולדת

עשה זאת בעצמך – טיפים לימי הולדת

✶✶✶

עומדים לארגן יום הולדת לילדים בבית, בחצר או בפארק? יש לנו 10 טיפים בשבילכם, כיצד להפוך את יום ההולדת לחגיגה בלתי נשכחת לילדים, לחברים ולחברות שלהם. אנחנו באגדה של יום הולדת מאמינים, שכל יום הולדת צריך להיות חגיגה גדולה ושמחה, כזו שלא תישכח ותגרום הנאה לכל האורחים בה. אז אנחנו מתחילים בחגיגה…

טיפ ראשון – תתאימו את יום ההולדת לגיל של הילדים

יש הרבה מאוד סוגי הפעלות לימי הולדת, החוכמה היא לדעת להתאים את ההפעלה ואת המשחקים לגיל של הילדים. ילדים גדולים לא אוהבים הפעלות של ילדים קטנים, וילדים קטנים לא יתחברו ויתקשו ליהנות מהפעלות של ילדים גדולים.
טיפ שני – תבחרו בהפעלות על פי דברים מוכרים ותוכניות טלוויזיה אהובות
כיום יש לכם אפשרות לבחור, בין הפעלות על פי תוכניות טלוויזיה שונות, כוכב נולד, גאליס, דורה, מירוץ למיליון. ילדים יותר מתחברים להפעלות, כשקשורות לתוכניות שהם מכירים. תבדקו מה הם אוהבים, ותבחרו הפעלות בסגנון זה. אנחנו נשמח לעזור לכם.

טיפ שלישי – נושא יום הולדת

את ההפעלה אפשר להכניס לקונטקסט. רעיון יום הולדת. ככה לא רק ההפעלה תהיה בסגנון מסוים, אלא בכלל כל האירוע יהיה בסגנון מסוים.

טיפ רביעי – תשתפו את כולם

אנחנו באגדה של יום הולדת, דואגים שההפעלות יכללו את כל הילדים. לא תמיד כל הילדים מתחברים אבל חשוב לנו שכולם ייטלו חלק. לכן חשוב לנו, שתחפשו הפעלות שיכולות לכלול את כל הילדים שמגיעים לאירוע.

טיפ חמישי – תחלקו את הזמן בצורה נכונה

אחת הבעיות כשמארגנים יום הולדת, שקשה מאוד לארגן את הזמן בצורה נכונה, ואז או שצריך להאיץ את הדברים או שצריך לוותר על דברים מסוימים. המלצתנו, תנסו כמה שיותר לחלק את הזמן בצורה טובה וסבירה, כך ההפעלה תהיה מושלמת, לילדים יהיה מספיק זמן גם לעשות עוד דברים באירוע.

טיפ שישי – תשתפו פעולה

כן, אנחנו יודעים שההפעלות נועדו בין היתר בשביל שהילדים יבלו ואתם תוכלו לנוח בצד ולשוחח ביניכם. אך לפעמים לילדים חשוב שאתם תהיו חלק מההפעלה, אז קחו את זה בחשבון ותשתתפו. אנחנו בטוחים שגם אתם תהנו.

טיפ שביעי – תדאגו שהשטח מוכן להפעלה

מה זה אומר? תוודאו שהכל נקי ומסודר, ככה נוכל לבצע את ההפעלה בתנאים טובים ונוחים, גם לנו,המפעילים, וגם לילדים.

טיפ שמיני – תערכו את יום ההולדת בשעה סבירה

עכשיו זה קיץ, אז אם אתם מארגנים יום הולדת, תוודאו שהוא יהיה בשעה סבירה, לא חמה מדי. בחורף, תזכרו שהיום מחשיך מוקדם. בחירת השעה תשפיע על הריכוז של הילדים וגם על ההורים שמגיעים.

טיפ תשיעי – לא למשוך את יום ההולדת יותר מדי

חגיגה, חגיגה, אבל צריך לסיים אותה מתישהו…

טיפ עשירי – תיהנו וכמה שיותר!

טיפים נוספים שאולי יעניינו אותך

התקשרו עכשיו
שינוי גודל גופנים
ניגודיות