טיפים ורעיונות להפעלות לימי הולדת בקצב אחר

הפעלות לימי הולדת – בקצב אחר

✶✶✶

אגדה של יום הולדת מציעים לכם הפעלות לימי הולדת

אנחנו יודעים כמה קשה לארגן יום הולדת לילדים בעצמכם. זה לא רק האוכל והציוד, זה הצורך להפעיל את הילדים כל הזמן במשימות ומשחקים שונים, אחרת הם עלולים לאבד את הסבלנות ומהר מאוד להשתעמם ולהפסיק ליהנות. ברגע שהם מפסיקים ליהנות, אתם מפסיקים ליהנות ויום ההולדת שהיה אמור להיות כיף הופך למשהו אחר לגמרי.

זו הסיבה שאנחנו באגדה של יום הולדת, יצרנו עבורכם מגוון הפעלות לימי הולדת  וסוגי הפעלות שמתאימות לילדים בכל הגילאים, בהתאם למה שהם אוהבים ולמה שהם מכירים, מהטלוויזיה, מהקולנוע, ומהאגדות. אצלנו הילדים ייהנו מהפעלות ליום הולדת, אנרגטיות תוססות וסוחפות במיוחד. אנחנו נדאג שהם ייהנו ואתם תיהנו יחד איתם.  אצלנו תוכלו לקבל הפעלות קונספט ייחודיות ומושקעות הן ברמת התכנים והן בנראות של ההפקה, מה שבא לידי ביטוי באביזרים מגוונים, בתפאורה אינטראקטיבית בה אנחנו גם משתמשים תוך כדי הפעילות ובהפעלות.

לפני שנציג לכם שורה של הפעלות לימי הולדת שתכננו עבורכם, נסביר לכם בקצרה כיצד הן מתנהלות. ברגע שהחלטתם לערוך יום הולדת, מסיבת ברית/ה ,בר מצווה, בת מצווה או כל אירוע אחר לילדים, אנחנו יושבים איתכם ובוחנים אילו הפעלות יכולות להתאים לילדים שמוזמנים לאירוע. אנחנו מייעצים לכם לבחור בהפעלות על פי גיל הילדים, מספר הילדים שיהיו נוכחים באירוע, המקום בו הוא יערך והזמן. למקום ולזמן יש חשיבות, על מנת שנוכל לארגן הפעלות בצורה נוחה מבחינה טכנית בשטח וכן שמבחינת הזמן ההפעלה לא תהיה קצרה או ארוכה מדי. לאחר שאנחנו מתכננים ביחד את האירוע, ומכינים את תוכנית ההפעלה, אזי שביום האירוע כשמגיעים הילדים למקום, אנחנו מתחילים לעבוד איתם ולהוציא את ההפעלה לפועל. אם אתם מחפשים הפעלה ליום הולדת, מומלץ מאוד לתאם אותה כמה שיותר זמן מראש,על מנת שנשריין לכם מקום.

הפעלות לימי הולדת שאנחנו מציעים לכם

הנושאים שאנחנו מציגים בהפעלות השונות, נבחרו מעולם התוכן והעניין של הילדים, מדובר בנושאים שמדברים אל ליבם של הקטנטנים וטרנדים שסוחפים את הגדולים. בין היתר יש לנו הפעלות לימי הולדת בסגנון תוכניות טלוויזיה הטרנדיות שהילדים אוהבים (גאליס, המירוץ למיליון, הישרדות, דורה, דייגו),כשהרעיון הוא להפוך את העלילה להפעלה שלמה משימתית ומאתגרת. למשל בהפעלה של מירוץ למיליון, הילדים עוברים משימות אתגריות תוססות ואנרגטיות במדינות השונות ובכל משימה מאפיינים של אותה המדינה בה היא מתרחשת, כך הילדים גם לומדים עליה. מדובר בהפעלות שמותאמות גם על פי גילאים על פי התוכנית והרעיון שעומד מאחוריה. (לגילאים 7-12 אנחנו מציעים את גאליס, הישרדות, ששטוס, המירוץ למיליון,  בעוד שלגילאים 2-5 אנחנו מציעים את דורה, דייגו, פיראטים ועוד).כמו כן יש לנו הפעלות ייחודיות לבנים (כדורגל) ולבנות (יום הולדת נסיכות, יום הולדת דוגמניות), מלבדם אנחנו יכולים להציע לכם הפעלות אחרות, כלליות יותר, דוגמא מסיבות מים, מתנפחים, כשפים ומכשפים, משחקי ילדות ועוד.

מלבד הפעלות לימי הולדת אנחנו מציעים הפעלות גם לקייטנות, מסיבות סיום, הפעלות במסיבות ברית, ימי גיבוש וחברה לעובדים, הפעלות ומופעים לבתי ספר וכן ציוד לימי הולדת כולל ג'ימבורי, בובות ענק, מתנפחים, מעגל מתופפים ועוד מגוון אטרקציות שיהפכו את האירוע למושלם.

טיפים נוספים שאולי יעניינו אותך

התקשרו עכשיו
שינוי גודל גופנים
ניגודיות