הפעלת יום הולדת בקופסה

פעם אחת, הייתה אימא אחת שהיו לה 3 ילדים, 2 כלבים, חתולה, וגם: עבודה, סידורים, הסעות לחוגים, ארוחות ערב ותמיד המון כלים…

האימא הזו הייתה כל-כך עסוקה עד שהיא שכחה שבעוד כמה ימים בתה חוגגת יום הולדת. לא סתם חוגגת – ברגע של חולשה, אותה אימא הסכימה שבתה תעשה מסיבה לכל ילדי הכיתה ושזאת תהייה החגיגה הכי מוצלחת שנראתה בשכונה. מה תעשה אותה אימא אומללה כשאין לה אפילו קצה של רעיון למסיבה?

ומלבד הרעיון, אין לה זמן לגלוש באינטרנט ולמצוא פעילות שתחזיק כמות גדולה של ילדים, אין לה כוח להתרוצץ ולחפש אבזרים, משחקים, הפתעות, הזמנות… ואם בכך לא די, אין לה שום רצון להוציא סכום גדול על מפעיל, לא כשבקיץ כל המשפחה מתכננת לנסוע לחופשה בחו"ל?

ישבה האימא וחשבה, וחשבה וחשבה… עד שלפתע היא נזכרה בדברי שכנתה על ערכה בשם: 
"מסיבה בקופסה" שכוללת את כל מה שדרוש למסיבת יום הולדת מקורית, חווייתית ומוצלחת במיוחד.

מיד הבינה האימא ש"מסיבה בקופסה" הוא הפתרון המושלם בשבילה.


ערכת מסיבת יום הולדת לבנות


ערכת מסיבה בקופסה לבנים


ערכת יום הולדת לילדים גדולים

הורים יקרים,

קוראים לי טל שלמון צעידי ולאחר 19 שנה של הפקת אלפי ימי הולדת, לילדים בגילאים שונים, החלטתי לתת לכם ההורים (שרוצים לחסוך כסף או מעדיפים לארגן בכוחות עצמם את יום ההולדת) – את ערכת "מסיבה בקופסה" שמכילה את כל מה שתצטרכו לארגון מסיבה מהנה ובלתי נשכחת. 

במקום לבזבז שעות בחיפושים ברשת, במקום לכתת רגליים בחנויות, במקום לנחש מה עובד ומה יהיה כישלון מוחץ? אתם מקבלים את הניסיון הרב שצברתי ארוז ומוכן בתוך קופסה. 

ערכת "מסיבה בקופסה" כוללת גם מערך פעילות מפורט וגם חוברת הסברים שמלווה את ההורים, צעד אחד צעד, מרגע הגעת הילדים לבית ועד לרגע עזיבתם. גם סיפור מסגרת מרתק וגם את כל האביזרים, אמצעי העזר הנדרשים לחגיגה מושלמת – כך שכול מה שתצטרכו לעשות זה לפתוח את הקופסה, לחכות לאורחים הקטנים ולהתחיל במסיבה. 
 
שיהיה לכם יום הולדת שמח.

מציג את כל 3 התוצאות